Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popp Jaroslav

Narodil se . Od roku 2008 působí v TJ Sokol Doubí. Tento  brankář má tolik talentu, že nepotřebuje chodit ani na tréninky ani na zápasy. :D Jeho předností jsou perfektní reakce a 1 na 1.  Nyní je dvojka v TJ Sokol Doubí, ale kvalitami je určitě jednička. :D. V FC Teenagers je jasná jednička. 

Oblíbené jídlo:

Oblíbený tým:

Oblíbený hráč:

Oblíbené číslo:

Koníčky:

Přezdívka:

Dopravní prostředek: Supr kolo

Mikulecký Jiří

Narodil se 13.3. 1993. Se svou kariérou začínal v Fc Ruprechtice, které mu dali potřebný základ k domácímu samostudiu.Díky tomu Jirka skončil a začal se věnovat fotbalu spíše rekreačněji. Až já jsem ho zase přivedl do světa ,,profíků´´  :D. Předností tohoto hráče je skvělá hra tělem, zónová hra a vynikající start na balon. Díky tomu umí přitvrdit v soubojích, ať už se jedná o zápas či ,,pouhý trénink´´ ( o čemž se Zráďa živě přesvědčil :D ). Protože je to velmi chytrý fotbalista ( studuje Podještědské gymnázium, prestižní výběrovou školu) hraje velmi dobře hlavou - ať už v hlavičkových soubojích či při taktice :D.

Oblíbené jídlo: Cituji: ,,Napiš skvělá flákota masa ´´ : D

Oblíbený tým:  FC Chelsea

Oblíbený hráč: Frank Lampard

Oblíbené číslo: 13

Koníčky: fotbáál, snowboard, lyže, kolo, dějiny :D a samozřejmě něžné pohlaví :D

Přezdívka: Jiras, Gorgo( tak mu teda říkám jen  já : D)

Dopravní prostředek: Supr kolo

Zradička Vojtěch

Narodil se 10.10.1993 v České Lípě. V letech 1998 a 1999 působil v FC Slovan Liberec. V roce 2007/2008 se dostal do výběru libereckého kraje. V Tj Sokol Doubí působí 8 let. Vyznavač technické hry a nejradši nosí číslo 8. Hraje i za chlapi ,,Béčko'' (střídá):))))

Oblíbené jídlo: Svíčková na smetaně, hovězí guláš s knedlíkem

Oblíbený tým: Manchester United

Oblíbený hráč: Cristiano Ronaldo

Oblíbené číslo: 8

Koníčky: Fotbal. fotbal, fotbal, basket,

Přezdívka: Zráďa

Dopravní prostředek: kolo (brzy motorka) :-D

Bělina Jan 

Oblíbené jídlo:

Oblíbený tým:

Oblíbený hráč:

Oblíbené číslo:

Koníčky:

Přezdívka:

Dopravní prostředek:

Turna Martin

Oblíbené jídlo:

Oblíbený tým:

Oblíbený hráč:

Oblíbené číslo:

Koníčky:

Přezdívka:

Dopravní prostředek: Supr kolo

Ulrich Tomáš

 

Narodil se 5.5.1994. Pracovitý záložník či útočník se po dvou letech v obraně přesunul do útočných linií. S fotbalem začínal v FC Samson, později přestoupil do FK Jiskra Mšeno. Bohužel kvůli zranění musel odejít. Nyní už hraje za FC Teenagers. Díky jeho vysoké postavě dává hodně gólů hlavou, ale pozadu není ani ve střelbě. Díky jeho dlouhým nohám dokáže protihráči pořádně znepříjemnit život.

Oblíbené jídlo:

Oblíbený tým:Manchester United

Oblíbený hráč: Ryan Giggs

Oblíbené číslo:

Koníčky: fotbal, PC, skaut

Přezdívka: Tom,

Dopravní prostředek: Simson

 

Dvořák Jakub

Narodil se 19.6.1993.S fotbalem začínal ve Spartaku Chrastava, kde půsbl až do roku 2008. V letech 2008-2009 hrál za VTJ Rapid, kde se probojoval do A týmu. Roku 2009 přestoupil za 80 000 000 £. Technický záložník či útočník s technickou střelbou.

Oblíbené jídlo: Smaženej sýr s hranolkami a tatarkou

Oblíbený tým: FC Barcelona

Oblíbený hráč: Ronaldinho

Oblíbené číslo: 10

Koníčky: fotbal, fitness ( a je to vidět  ; D), nákupy, vaření ( nejčastěji semnou :D), vlááásky (šamponek :D..doufám, že se neurazí), florbal (na ten je fakt borec)

Přezdívka: Kubista

Dopravní prostředek: Koloběžka

Ježek Marek

Narodil se 16.4.1992 v . V letech 1998-2004 působil v FC Slovan Liberec. Od roku 2009 hraje za TJ Sokol Doubí. Rychlé nohy a tvrdá střela mu zajišťují místo v útoku každého týmu. Díky těmto přednostem k jeho nevýhodě je vidět jen když stojí. Páč když se rozeběhne tak vidíte jen se něco míhat. A to je škoda páč jinak by si ho už určitě všimly skauti Barcy či Realu :D.

Oblíbené jídlo: pizza

Oblíbený tým: AC Milán

Oblíbený hráč: Carlos Tevez

Oblíbené číslo: 3

Koníčky: Fotbal, snowboarding, nakupování, courání po městě,

Přezdívka: Mára, Jéža

Dopravní prostředek: Nejrychlejší nohy co znám..to mu stačí D

Vavera Dan

 Narodil se. Hráč se skvělou technikou, libující si v technickém zakončení ve stylu Beckhama (což nemá rád Capello :D) začínal s velkým fotbalem v FC Mníšek.

Oblíbené jídlo:

Oblíbený tým:

Oblíbený hráč: David Beckham

Oblíbené číslo: 7

Koníčky:

Přezdívka: Danny

Dopravní prostředek:

Dráb David

Narodil se 14.12. 1993 ve Frýdlantu v Čechách. S fotbalem začínal v FC Samson později přestoupil do Tj Sokol Doubí. V roce 2008 chtěl odejít do Vtj Rapid, ale výhodná smlouva ho udržela v Doubí až dodnes. Ofenzivně laděný záložník. Rychlé nohy a tvrdý styl hry kombinující s technikou, mu zajišťuje 100% místo v základní sestavě Tj Sokol doubí. Pro tým nepostradatelný hráč:-))))). Roku 2007 se jeho tým umístil na třetím místě turnaje J-fest, on sám se stal 2.nejlepším střelcem. Číslo na zádech nosí jako jeho vzor Thiery Henry 14.

Oblíbené jídlo: Řízek s bramborovým salátem, Sladko kyselé kuřecí kousky : )

Oblíbený tým: FC Barcelona

Oblíbený hráč: Thierry Henry

Oblíbené číslo: 14

Koníčky: Fotbal, tenis,

Přezdívka: Dave ( ne jako Dejv, ale Dave :D )

Dopravní prostředek: Chodím pěšky..a páč mám rychlý nohy, tak nic nepotřebuju :D .. ale mám luxusní koloběžku :D

Frýda Lukáš

Narodil se 6.9.1993 v Hořicích v Podkrkonoší. Jako malý chytal za FC Rapid Pavlovice. V roce 2000 byl vyhlášen nejlepším brankařem v Praze, kde si zahrál například proti Slavii Praha. Nakonec se s týmem umístil na 5. místě. V roce 2001 měl úraz a musel s fotbalem přestat. Po pár letech rehabilací a tréninků s klukama se cítí naprosto v pořádku a fotbalu se chce věnovat neustále. Sice jeho fotbalová kariéra už skončila, avšak jeho největším snem stále je, si zahrát ještě nějaký profesionální zápas. Díky možnosti hrát v týmu FC Teenagers se mu tento sen trochu splňuje.

Oblíbené jídlo: všechny druhy sýra

Oblíbený tým: FC Arsenal Londýn

Oblíbený hráč: Cesc Fábregas

Oblíbené číslo: 4

Koníčky: Šachy

Přezdívka: Luky, Lukas

Dopravní prostředek: Na autobus nedám dopustit, ale protože se nedostane všude, chodím často pěšky nebo jezdím na kole..